Doprava a platba

Doprava

Pro přepravu zboží lze zvolit následující možnosti:

 1. Odeslání přepravcem (paletové zásilky Geis CZ s. r. o., menší zásilky Direct Parcel Distribution CZ, s. r. o.).
 2. Osobní odběr v sídle dodavatele na adrese Cukrovar 1266, Rosice, 664 84 Zastávka u Brna.

Platba

Pro platbu jsou na výběr následující možnosti:

 1. Dobírka
  Platba probíhá až při převzetí zboží od dopravce.
 2. Hotově
  Platba v hotovosti nebo platební kartou probíhá při osobním odběru zboží v sídle dodavatele, jestliže je zvolen způsob dopravy Osobní odběr.
 3. Platba kartou
  Nejrychlejší způsob zaplacení online. Do rozhraní platební brány ComGate zadáte číslo karty, datum platnosti a CVC kód – tři čísla, která najdete v podpisovém proužku na zadní straně karty. Vše je zabezpečeno standardem 3D Secure, a tak budete nejspíš požádáni o zadání číselného kódu, který obdržíte SMSkou od své banky. 4. Platba bankovním převodem
  Okamžitá platba prostřednictvím internetového bankovnictví. Platební brána ComGate vás přesměruje do Vašeho internetového bankovnictví, kam se přihlásíte jako obvykle a zde potvrdíte už připravený platební příkaz.

  Po dokončení platby budete přesměrováni zpět do obchodu. Platba je potvrzena okamžitě, budeme bez odkladu pokračovat v realizaci objednávky.

  Online platby pro nás zajišťuje platební brána ComGate. Poskytovatel služby, společnost ComGate Payments, a.s., je licencovaná Platební instituce působící pod dohledem České národní banky. Platby probíhající skrze platební bránu jsou plně zabezpečeny a veškeré informace jsou šifrovány.

  Dle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen kupujícímu vystavit účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou platbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.


  Kontakty pro případné reklamace nebo dotazy k platbám:


  ComGate Payments, a. s.
  Gočárova třída 1754/48b, Hradec Králové
  tel.: +420 228 224 267
  e-mail: platby-podpora@comgate.cz
  web: https://www.comgate.cz/cz/platebni-brana

 


Kontakt

Kontaktujte nás:

tel.: +420 546 411 678