Obchodní asistent

HLEDÁME TECHNICKY ORIENTOVANÉHO A AKTIVNÍHO OBCHODNÍHO ASISTENTA

Náplň práce:

  • podpora obchodního zástupce v regionu
  • komunikace se zákazníky písemně i telefonicky
  • příprava nabídek a dozor nad realizací zakázek
  • podpora při rozvoji regionu
Požadavky:

  • velmi dobrá komunikace se zákazníky, hledání řešení jejich požadavků
  • dokážete efektivně vyřešit problémy
  • práce na PC a v informačním systému Helios (znalost výhodou, případně naučíme)
  • technické vzdělání nebo adekvátní praxe a dokážete se, alespoň trochu, domluvit anglicky
  • řidičský průkaz skup. B, aktivní řidič

Co je výhodou, ale když to neumíte nevadí, naučíme vás to!
  • zkušenosti s prodejem, například, náhradních dílů pro zemědělské nebo stavební stroje
Nabízíme:

  • motivující finanční ohodnocení (dle praxe)
  • prémie a výkonnostní odměny
  • stravenky
  • stravování v blízkosti areálu
  • zaměstnání na HPP
  • 13. mzda
  • 5 týdnů dovolené
  • velmi dobrá dopravní dostupnost, snadné parkování

Termín nástupu ihned, nebo dle dohody.

Pokud Vás naše nabídka zaujala, můžete zaslat svůj profesní životopis na adresu: bukovskaljuba@renomag.cz.

Kontakt

Kontaktujte nás:

tel.: +420 546 411 678