Příslušenství pro demolice a recyklace

Přes dvacet let historie společnosti Trevi Benne, od založení v roce 1992, zahrnuje období zdolávání výzev a úspěchy ve snaze o inovace, dynamiku a flexibilitu. Od výroby standardních položek firma vyvinula a vyniká ve výrobě účelových zařízení, speciálně pro každý typ práce a pracovní podmínky s nesporným výkonem a pozoruhodnou odolností. To umožňuje nabídnout specifická řešení pro každou konkrétní situaci, na míru dle potřeb zákazníků.

Trevi Benne vyrábí a vyvíjí technologie a nástroje pro zemní stroje ve třech hlavních produktových řadách, vybavení pro demolice, manipulaci a recyklaci, dále lžíce a lopaty pro stavební a těžební techniku a nově i vybavení pro odvětví lesnictví a zpracování dřeva.

Pro rozšíření naší nabídky o primární drtící nůžky, víceúčelové a sekundární drtiče, multiprocesory, demoliční a třídící drapáky, zařízení pro recyklaci a vybavení kovošrotů i speciální zařízení pro lesníky a zpracovatele dřeva jsme se rozhodli proto, že ve spolupráci s Trevi Benne nejenže můžeme nabídnout technologicky velmi vyspělé spolehlivé výrobky za konkurenceschopné ceny, ale také zodpovědně poskytnout související služby s využitím dobře zorganizované servisní podpory.


Katalog Trevi Benne


Katalog Trevi Benne ke stažení (11 MB)


Řada HC PREMIUM line - PRIMÁRNÍ DRTÍCÍ NŮŽKY

Řada MK PREMIUM line - VÍCEÚČELOVÝ DRTIČŘada FR PREMIUM line - OTOČNÝ DRTIČŘada F PREMIUM line - SEKUNDÁRNÍ DRTIČŘada HC - PRIMÁRNÍ DRTÍCÍ NŮŽKYŘada FR - OTOČNÝ DRTIČŘada MK - VÝCEÚČELOVÝ DRTIČŘada MF - UNIVERZÁLNÍ DRTIČŘada F - SEKUNDÁRNÍ DRTIČŘada FM - MECHANICKÝ DRTIČŘada PMG - DEMOLIČNÍ / TŘÍDÍCÍ DRAPÁKŘada CS - NŮŽKY NA KOV MARILYNŘada SC - DRTIČ ZÁKLADOVÝCH PILOTŮŘada SP - DRTIČE PILOTŮŘada PC - KLEŠTĚ PRO UMISŤOVÁNÍ PROFILŮŘada PM - MANIPULAČNÍ DRAPÁKŘada WS - ŠTÍPAČ DŘEVAŘada WT - ODLESŇOVACÍ NÁSTROJŘada WE - ODSTRAŇOVAČ PAŘEZŮ

 

 Kontakt

Kontaktujte nás:

tel.: +420 546 411 678