Technolog

HLEDÁME ZKUŠENÉHO TECHNOLOGA

Zajímáte se o nové technologie, baví Vás obor strojírenství? Hledáte nejen zaměstnání, ale i možnost realizovat se v týmu profesionálů v české firmě s dlouholetou tradicí ve výrobě přídavných zařízení pro stavební techniku?
Přijměte výzvu a staňte se posilou našeho kolektivu na důležité pozici technolog.

Pracovní náplň:

  • zajišťování a organizování technologické přípravy kusové strojírenské výroby, práce v CAD systémech (Inventor, Teamcenter) a ERP Helios
  • čtení technických výkresů výrobků nebo dílů a navrhování nejefektivnějších způsobů a postupů jejich výroby, montáže, kompletování a povrchových úprav
  • kontrola technologické správnosti výkresové dokumentace
  • tvorba technologických postupů a normování zakázek, správa stávajících norem
  • vytváření podkladů pro plánování kapacity výroby
  • sledování a vyhodnocování nákladů, optimalizace technologického postupu
  • zavádění nových výrobních technologií, navrhování druhu, typu strojů a strojního zařízení pro výrobu
  • kontrolní a měřící činnost z hlediska dodržování technologických postupů
  • spolupráce s ostatními útvary společnosti
  • součinnost při zvyšování efektivity a kvality výroby

Požadujeme:

  • vzdělání technického směru (strojírenství)
  • všeobecný technický rozhled
  • schopnost práce s výkresovou dokumentací
  • praxe v normování podmínkou
  • zájem o práci umožňující spojení technických znalostí a komunikačních dovedností
  • ochotu učit se novým věcem
  • výhodou znalost CAD programu, např. Inventor (i jiný 3D), ekonomického systému Helios
  • spolehlivost, zodpovědnost a samostatnost
  • znalost angličtiny výhodou

Nabízíme:

  • zázemí české společnosti s významným postavením na trhu ve svém oboru
  • školení v oblasti moderních otěruvzdorných a vysokopevnostních materiálů
  • plat odpovídající Vaší kvalifikaci, zkušenostem a důležitosti pozice, pohyblivá složka odměn dle dosažených výsledků
  • možnost profesního růstu
  • zaměstnanecké benefity – 13. mzda, stravenky plně hrazené zaměstnavatelem
  • místo pracoviště Rosice u Brna

V případě zájmu o tuto pozici zašlete, prosím, svůj profesní životopis na e-mail bukovskaljuba@renomag.cz

Kontakt

Kontaktujte nás:

tel.: +420 546 411 678