Hlavní menu:

Volná místa

Novinky

15.07.2016 EXPO Mokrá 2016

Děkujeme všem návštěvníkům našeho stánku za milou návštěvu a čas věnovaný prohlídce exponátů během výstavy EXPO Mokrá ve dnech 14.-16. 6. 2016 v kamenolomu Českomoravského cementu v Mokré u Brna

více

Rychlý kontakt

tel.: 800 100 943

e-mail: renomag@renomag.cz

Twitter aktuality

Obsluha CNC stroje TOS FFQ 100

HLEDÁME PRACOVNÍKA - OBSLUHA CNC STROJE TOS FFQ 100

Požadujeme:

  • SŠ technického zaměření v oboru strojírenství
  • schopnost čtení výkresové dokumentace, práce s měřidly
  • znalost řídicího systému Sinumerik 840d – výhodou
  • praxe s obsluhou CNC frézky - výhodou
  • manuální zručnost, technická zdatnost
  • zodpovědný přístup k práci

Pracovní náplň:

  • programování a obsluha stroje
  • obrábění dílů dle výkresové dokumentace
  • práce s technickou dokumentací

Nabízíme:

  • velmi zajímavé mzdové ohodnocení
  • zázemí stabilní české společnosti
  • pracovní poměr na dobu neurčitou
  • 13. plat, stravenky
  • zaškolení na VZV, jeřábníka, vazače, atp.

V případě zájmu o tuto pozici zašlete, prosím, svůj profesní životopis na e-mail:

richterovaljuba@renomag.cz

tel. 734 44 24 05

Akce: Vytisknout obsah Vytisknout obsah