Hlavní menu:

Volná místa

Novinky

13.09.2017 STEINEXPO 2017

Děkujeme všem návštěvníkům naší expozice na veletrhu STEINEXPO 2017.

více

27.07.2017 STEINEXPO 2017

Vážení obchodní přátelé, srdečně Vás zveme k návštěvě naší expozice na veletrhu STEINEXPO 2017

více

Rychlý kontakt

tel.: 800 100 943

e-mail: renomag@renomag.cz

Twitter aktuality

Konstruktér

HLEDÁME KONSTRUKTÉRA S NÁPADY, ODPOVĚDNOSTÍ A PRACOVNÍM NASAZENÍM

Náplň práce:

  • konstrukce a zpracování výrobní dokumentace přídavného zařízení pro stavební stroje
  • zhotovení kusovníků a technických listů
  • zhotovení a údržba výrobních podkladů
  • spolupráce na projektech, občasné cesty k zákazníkům v ČR a SR
  • tvorba návodů k výrobkům, podpora marketingu

Požadavky:

  • VŠ/SŠ strojní
  • nutná znalost CAD a PC (Inventor výhodou)
  • ochota učit se novým věcem a výkonnost
  • znalost AJ (alespoň částečná)
  • ŘP sk. B
  • Zájem o obor stavební technika vítán

Nabízíme:

  • mnohostranné, zajímavé úkoly
  • jisté a perspektivní zaměstnání u české firmy založené roku 1993
  • 13. plat, stravenky
  • ohodnocení odpovídající výkonu

Vhodné i pro absolventy.

V případě zájmu o tuto pozici zašlete, prosím, svůj profesní životopis na e-mail:

richterovaljuba@renomag.cz

Akce: Vytisknout obsah Vytisknout obsah