Hlavní menu:

Volná místa

Novinky

13.09.2017 STEINEXPO 2017

Děkujeme všem návštěvníkům naší expozice na veletrhu STEINEXPO 2017.

více

27.07.2017 STEINEXPO 2017

Vážení obchodní přátelé, srdečně Vás zveme k návštěvě naší expozice na veletrhu STEINEXPO 2017

více

Rychlý kontakt

tel.: 800 100 943

e-mail: renomag@renomag.cz

Twitter aktuality

Konstruktér junior

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ strojního zaměření, vhodné i pro absolventy
  • min. základní znalost Inventor, MS Office
  • práce s měřidly
  • samostatnost, spolehlivost, tvořivé myšlení, technickou zručnost
  • řidičský průkaz sk. B
  • znalost AJ/NJ vítána (práce s technickou dokumentací v AJ/NJ)

Pracovní náplň:

  • tvorba a úpravy konstrukční dokumentace dle požadavků zákazníků
  • měření výrobků
  • spolupráce na projektech, občasné cesty k zákazníkům
  • účast na změnovém řízení a procesu zlepšování
  • tvorba návodů k výrobkům, podpora marketingu

Nabízíme:

  • odborné zaškolení, spolupráci se zkušenými konstruktéry
  • práci na různorodých technických projektech
  • zázemí stabilní, rozvíjející se společnosti
  • motivující ohodnocení ovlivnitelné Vaším výkonem
  • prémie, 13. mzda, stravenky (plně hrazeny)
  • možnost odborného růstu, vzdělávání se (jazykové kurzy, školení,…)

V případě zájmu o tuto pozici zašlete, prosím, svůj profesní životopis na e-mail:

bukovskaljuba@renomag.cz

(734 44 24 05)

Akce: Vytisknout obsah Vytisknout obsah