Hlavní menu:

Novinky

13.09.2017 STEINEXPO 2017

Děkujeme všem návštěvníkům naší expozice na veletrhu STEINEXPO 2017.

více


27.07.2017 STEINEXPO 2017

Vážení obchodní přátelé, srdečně Vás zveme k návštěvě naší expozice na veletrhu STEINEXPO 2017

více

Rychlý kontakt

tel.: 800 100 943

e-mail: renomag@renomag.cz

Twitter aktuality

Úvod

Materiály, technologie, zkušenosti

Kombinace moderních materiálů a jedinečných technologií pro jejich zpracování je základem naší práce. To nám umožňuje zakázkovou výrobu i velmi specifických odolných produktů s dlouhou životností. Vlastníme jako jedni z mála v ČR výkonný ohraňovací lis, který dokáže zpracovat i otěruvzdorné a vysoko pevnostní plechy velkých tlouštěk. K dokonalým výsledkům však v nemalé míře přispívají i zkušenosti a zručnost našich zaměstnanců. Nabízíme řešení, která umožňují zvyšovat výkon a snižovat náklady.

Sklady, servis, poradenství

Specializujeme se na dodávky dílů a servis stavebních a těžebních strojů, jejich pracovních částí a podvozků. Dodáváme lopaty, lžíce, zuby pro ekonomický provoz i do náročných podmínek, břity, kompletní pásové podvozky i jejich díly - řetězy, desky pásů, gumové pásy, pojezdové a nosné kladky, hnací a vodící kola včetně napínacích jednotek pro stroje mnoha typů a velikostí. Podporou k naší činnosti je náš vlastní rozsáhlý a neustále rozšiřovaný sklad náhradních dílů. Jsme autorizovanými prodejci firem Intertractor a Esco. Na základě mnohaletých zkušeností poskytujeme provozovatelům stavební techniky i poradenství a pomáháme najít řešení pro bezporuchový ekonomicky výhodný provoz.

Růst, stabilita, kvalita

Od založení firmy v roce 1993 klademe důraz na spokojenost našich zákazníků a dlouholeté oboustranně výhodné partnerství. Naše společnost neustále roste a v současnosti má více než 2500 aktivních zákazníků v mnoha zemích. Jsou jimi prodejci stavebních strojů, výrobci lžic i koncoví uživatelé, lomy, důlní, těžební společnosti a stavební firmy. Tito denně testují kvalitu našich produktů. Mezi největší patří společnosti jako Skanska a.s., OKD a.s., Sokolovská uhelná a.s. či Severočeské doly a.s. Díky důrazu na dodržování managementu kvality jsme držiteli řady certifikátů. Jedním z nich je i ISO 9001:2001.

 

                                      
 
 
 

Akce: Vytisknout obsah Vytisknout obsah


Soubory: