Hlavní menu:

Služby


Novinky

13.09.2017 STEINEXPO 2017

Děkujeme všem návštěvníkům naší expozice na veletrhu STEINEXPO 2017.

více


27.07.2017 STEINEXPO 2017

Vážení obchodní přátelé, srdečně Vás zveme k návštěvě naší expozice na veletrhu STEINEXPO 2017

více

Rychlý kontakt

tel.: 800 100 943

e-mail: renomag@renomag.cz

Twitter aktuality

Ochrana proti opotřebení otěrem

RENOMAG s.r.o. nabízí řešení ochrany přídavného zařízení stavebních a těžebních strojů v pracovních podmínkách s extrémním namáháním nástroje otěrem. Tento zákrok, jenž má za cíl výrazně prodloužit životnost pracovních nástrojů jako jsou lžíce, lopata, radlice, koreček, vrták, rypr a mnoho dalších, provádíme zejména prostřednictvím mobilního servisu přímo v provozovně zákazníka.

Jedná se o tyto dva způsoby nebo jejich kombinaci:

  1. Navaření VIDA plechů nebo CWI prvků z nabídky firmy Esco. Toto řešení je vhodné pro rovné i mírně zakřivené povrchy, výsledná tvrdost pak dosahuje 700HBN.
  2. Navaření otěruvzdorných „pinů“ tvrdosti 60HRC nebo pinů s vložkou tvrdosti 80 HRC z karbidu wolframu. Toto řešení je vhodné pro místa s menším namáháním rázem a lze jej také využít i pro zakřivené povrchy. Ideální pro pískovny, korečky, zemní vrtáky, těžbu kaolinu a použití v podobných podmínkách, kdy těžený materiál vytvoří vrstvu mezi řadami pinů.

Výhodou těchto řešení je výrazně oproti klasickému navařování otěruvzdornou elektrodou rychlejší provedení, minimální ovlivnění základního materiálu teplem a výrazně delší životnost.

Akce: Vytisknout obsah Vytisknout obsah


Soubory: