Hlavní menu:

Služby


Novinky

15.07.2016 EXPO Mokrá 2016

Děkujeme všem návštěvníkům našeho stánku za milou návštěvu a čas věnovaný prohlídce exponátů během výstavy EXPO Mokrá ve dnech 14.-16. 6. 2016 v kamenolomu Českomoravského cementu v Mokré u Brna

více

Rychlý kontakt

tel.: 800 100 943

e-mail: renomag@renomag.cz

Twitter aktuality

Důkladné dílenské renovace a přestavby

Společnost RENOMAG s.r.o. má dlouholeté zkušenosti s prováděním oprav lžic, lopat a ostatního příslušenství stavebních strojů. Již mnoho uživatelů stavební techniky se přesvědčilo, že tradiční navařování dalších plátů ocelových plechů na opotřebené lžíce a lopaty výrazně zvýší hmotnost, kterou musí stroj mnohokrát denně zvedat, sníží výkon a utrpí tím náklady na provoz stroje, stejně jako jeho životnost. Při tomto způsobu oprav totiž hrozí z důvodu únavy a zeslabení původního materiálu i svárů riziko neočekávané poruchy, roztržení lžíce či lopaty nebo vylomení břitu.

Řešením firmy RENOMAG je důkladná dílenská výměna opotřebených dílů (dno, boky, pancéřování, břit) za nové, převážně z kvalitních otěruvzdorných materiálů Hardox, případně odlitků a kompozitních materiálů Esco o tvrdosti až 700 HBN. Snažíme se na základě informací a zkušeností o pracovních podmínkách poskytnutých uživatelem se zohledněním našich znalostí zvolit materiály, které při nízké hmotnosti zaručí co nejdelší pevnost a životnost a to i za různých specifických podmínek, například při práci s demoliční koulí. Ať už rypadlo, buldozer, nakladač nebo korečkový bagr pracuje v prostředí, kde převažuje zemina, písek, jíl, štěrk, vápenec, kaolin žula, čedič nebo jiné různě abrazivní materiály, vždy máme připraveno řešení.

Námi opravená lžíce může vydržet déle než nová. Nevěříte? Dejte nám možnost přesvědčit Vás.
Akce: Vytisknout obsah Vytisknout obsah


Soubory: