Hlavní menu:

Služby


Novinky

15.07.2016 EXPO Mokrá 2016

Děkujeme všem návštěvníkům našeho stánku za milou návštěvu a čas věnovaný prohlídce exponátů během výstavy EXPO Mokrá ve dnech 14.-16. 6. 2016 v kamenolomu Českomoravského cementu v Mokré u Brna

více

Rychlý kontakt

tel.: 800 100 943

e-mail: renomag@renomag.cz

Twitter aktuality

Diagnostika stavu

Pro ekonomicky výhodný a spolehlivý provoz stavební, těžební a důlní mechanizace je důležité udržovat přídavná zařízení, jako jsou lžíce a lopaty, v dobrém stavu. Prostřednictvím těchto nástrojů je přenášen celkový výkon mechanismu a jejich stav se významnou měrou se podílí na spotřebě paliva, opotřebení výložníku, otoče, pneumatik a zejména rychlosti práce stroje.

Pro provedení údržby nebo důkladné opravy je nutné nejprve diagnostikovat stávající stav, zjistit množství úbytku materiálu (zbývající tloušťku stěn a dna), vyhledat případné praskliny a zkontrolovat eventuální vůli pouzder čepů. Technici firmy RENOMAG s.r.o. jsou pro tuto činnost odborně vyškoleni, používají nejmodernější technické vybavení a díky jejich zkušenostem je možno navrhnout a nabídnout ekonomicky nejvýhodnější řešení pro spolehlivý provoz rypadel, nakladačů, korečkových bagrů a dalších strojů a mechanických nástrojů.
Akce: Vytisknout obsah Vytisknout obsah


Soubory: